International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA)

Вантажообіг ДП «МТП «Южний» перевищив найбільший річний показник перевалки за всю історію підприємства.


15 жовтня 2020 року

Нові рекомендації щодо безпечної зміні екіпажів випустила IMO.


08 жовтня 2020 року

Інформаційно-правове забезпечення діяльності членів Асоціації


"Ціль асоціації"

Підтримка членів Асоціації, в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, стивідорної галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портівСпільна заява МФТ та JNG про права моряків в умовах нинішньої кризи зміни екіпажу.


12 жовтня 2020 року

Новий закон скасовує іспити для моряків і перекриває повітря корупції при їх дипломування.


09 жовтня 2020 року

Робота з вітчизняними і міжнародними організаціями та експертами з питань мореплавання


"Ціль асоціації"

IMA (International Maritime Association) - Міжнародна морська асоціація

Керівництво IMA


 • Агафоніков Ігор Валерійович

  Президент Міжнародної морскої асоціації
 • Напрямок діяльності

  Головною метою асоціації є постійна підтримка діяльності і допомогу членам Міжнародної Морський Асоціації (IMA) в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, портової галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портів, у сферах охорони навколишнього середовища при здійсненні господарської діяльності та контролю в морських та річкових портах, при агентуванні судів, в сферах зв'язаність х з використанням суден для перевезення вантажів, пасажирів, багажу і пошти, рибних та інших морських промислів, розвідки та видобутку корисних копалин, виконання буксирних, криголамних і рятувальних операцій, прокладання кабелю, а також для інших господарських, наукових і культурних цілей, експедиторської діяльності в інших пов'язаних сферах.

Новини Міжнародної Морський Асоціації (IMA) і партнерів

 • Нагородження Павла Гульцова Орденом рівноапостольного князя Володимира Великого. 09.10.2020 Нагородження Павла Гульцова Орденом рівноапостольного князя Володимира Великого.

  9 жовтня 2020 Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся у своїй резиденції з представниками дипломатичного корпусу, бізнесу та громадських організацій. Серед запрошених гостей була делегація нашої асоціації на чолі з почесним президентом Павлом Гульцовим та головою наглядової ради асоціації Романом Куріліним.

  Детальніше

 • Робоча зустріч з Іваном Погорєловим. 09.10.2020 Робоча зустріч з Іваном Погорєловим.

  Сьогодні в офісі Міжнародної морської асоціації пройшла робоча зустріч президента асоціації Ігоря Агафонікова з справжнім капітаном і керівником Навчально-тренажерного комплексу "Адмірал" Іваном Погорєловим.

  Детальніше

 • Робоча бесіда в Посольстві Пакистану в Україні. 08.10.2020 Робоча бесіда в Посольстві Пакистану в Україні.

  Також 8 жовтня 2020 року делегація нашої асоціації на чолі з почесним президентом Павлом Гульцовим та головою наглядової ради Романом Куріліним відвідали посольство Пакистану в Україні, де провели плідну робочу зустріч з послом Пакистану Захір Мубашир Шейхом.

  Детальніше

 • Зустріч з віце-консулом почесного консульства Гвінеї в Україні Діалло Ісса Садіо. 08.10.2020 Зустріч з віце-консулом почесного консульства Гвінеї в Україні Діалло Ісса Садіо.

  8 жовтня відбулася робоча зустріч почесного президента нашої асоціації Павла Гульцовим та голови наглядової ради Романа Куріліна з віце-консулом почесного консульства Гвінеї в Україні і президентом ГО "Африканська Рада в Україні" Діалло Ісса Садіо.

  Детальніше

 • Зустріч з послом Кувейту. 07.10.2020 Зустріч з послом Кувейту.

  Сьогодні в посольстві Кувейту в Україні делегація нашої асоціації на чолі з Почесним президентом Павлом Гульцовим та главою наглядової ради Романом Куріліна зустрілася з послом цієї країни Рашидом Хамад Аль Адвані.

  Детальніше

 • Поїздка в Шабо. 02.10.2020 Поїздка в Шабо.

  Сьогодні, 02 жовтня активні члени Міжнародної морської асоціації спільно з союзом журналістів провели ознайомчу екскурсію по підприємству і робочу зустріч з керівництвом.

  Детальніше