Icторія Міжнародної морської асоціації (IMA)

Міжнародна морська асоціація (IMA) була заснована в 2004 році, але остаточна структура і напрямки діяльності сформувалися лише в серпні 2019 року, при об'єднанні Промислової асоціації (IA) і Асоціації виробників.

Вже у вересні 2019 року був підписаний Меморандум про Співпрацю з Саудівською Аравією, а в жовтні того ж року Угоди про асоціацію з Об'єднанням Роботодавців півдня України і договору про взаємовигідну співпрацю з Адміністраціями морських і річкових портів України.

Сьогодні Міжнародна морська асоціація (IMA) стала провідною українською та міжнародної морської асоціацією, яка представляє різні організації, підприємства морської індустрії морського і річкового транспорту, підприємства рибної промисловості, судноплавні і навігаційні компанії, порти і верфі. У сукупності члени Міжнародної морської асоціації працюють над зміцненням і розвитком відносин і захистом інтересів своїх компаній, які є членами Асоціації.

У майбутньому Міжнародна морська асоціація (IMA) буде прагнути захищати і заохочувати членів Асоціації, об'єднувати їх для можливої реалізації спільних проектів, для громадського захисту кожного члена асоціації, а також надавати допомогу в питаннях реклами і виробництва.