Icторія Міжнародної морської асоціації (IMA)

Міжнародна морська асоціація (IMA) була заснована в 2004 році, але остаточна структура і напрямки діяльності сформувалися лише в серпні 2019 року, при об'єднанні Промислової асоціації (IA) та Асоціації виробників.

Вже у вересні 2019 року був підписаний Меморандум про Співпрацю з Саудівською Аравією, а в жовтні того ж року Угоду про асоціацію з Об'єднанням Роботодавців півдня України і договори про взаємовигідну співпрацю з Адміністраціями морських і річкових портів України.

На сьогоднішній день, Міжнародна морська асоціація (IMA) стала провідною українською та міжнародної морської Асоціацією, яка представляє різні організації, підприємства морської індустрії морського і річкового транспорту, підприємства рибної промисловості, судноплавні і навігаційні компанії, порти і верфі. Діяльність Асоціації спрямована на зміцнення і розвиток відносин і захист інтересів компаній, які є членами Асоціації.

Міжнародна морська асоціація (IMA) прагне захищати і заохочувати членів Асоціації, об'єднувати їх для можливої реалізації спільних проектів, для громадського захисту кожного члена Асоціації, а також надавати допомогу в питаннях реклами і виробництва.