International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA)

Фонд державного майна готує до продажу три українських морських торговельних порти через їхню збитковість. З молотка підуть "Усть-Дунайськ", "Скадовськ" та "Білгород-Дністровський".


17 лютого 2020 року

В порту «Южний» планують побудувати новий комплекс вагоноперекидача. Попередньо вартість об’єкту може скласти 130 мільйонів гривень. Існуючий комплекс для механізованого розвантаження сипучих вантажів працює з 1987 року.


05 лютого 2020 року

Інформаційно-правове забезпечення діяльності членів Асоціації


"Ціль асоціації"

Підтримка членів Асоціації, в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, стивідорної галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портівНа круїзному лайнері Diamond Princess, який поміщений на карантин у порту японського міста Йокогама, повідомили про 60 нових випадків коронавирусной інфекції. Повідомляється, що на борту лайнера Diamond Princess знаходиться 25 українців. Міністерство охорони здоров'я України повідомило про зараження громадянина України коронавірусом.


10 лютого 2020 року

Розробка і реалізація спільно з органами державної влади Концепції і Програми в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства


"Ціль асоціації"

Робота з вітчизняними і міжнародними організаціями та експертами з питань мореплавання


"Ціль асоціації"

IMA (International Maritime Association) - Міжнародна морська асоціація

Керівництво IMA


 • Агафоніков Ігор Валерійович

  Президент Міжнародної морскої асоціації
 • Напрямок діяльності

  Головною метою асоціації є постійна підтримка діяльності і допомогу членам Міжнародної Морський Асоціації (IMA) в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, портової галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портів, у сферах охорони навколишнього середовища при здійсненні господарської діяльності та контролю в морських та річкових портах, при агентуванні судів, в сферах зв'язаність х з використанням суден для перевезення вантажів, пасажирів, багажу і пошти, рибних та інших морських промислів, розвідки та видобутку корисних копалин, виконання буксирних, криголамних і рятувальних операцій, прокладання кабелю, а також для інших господарських, наукових і культурних цілей, експедиторської діяльності в інших пов'язаних сферах.

Новини Міжнародної Морський Асоціації (IMA) і партнерів

 • Зустріч із заслуженим ветераном флоту 19.02.2020 Зустріч із заслуженим ветераном флоту

  Ради вас познайомити - Царенко Юрій Михайлович Царенко. Легендарна особистість, Людина з великої літери. 18 лютого Президент Міжнародної морської асоціації Ігор Агафоніков зустрівся з ним і урочисто вручив Сертифікат про членство в нашій асоціації.

  Детальніше

 • Другий Всеукраїнський конкурс піаністів «Зірки твої, Україно» 18.02.2020 Другий Всеукраїнський конкурс піаністів «Зірки твої, Україно»

  Заслужена артистка України Діана Гульцова розповіла про Другий Всеукраїнський конкурс піаністів «Зірки твої, Україно» пам‘яті Людмили Гінзбург, який пройде 19-22 березня у школі-інтернаті імені професора П.С.Столярського.

  Детальніше

 • Річниця виведення військ з Афганістану 14.02.2020 Річниця виведення військ з Афганістану

  31 рік пройшов, як радянські війська перейшли прикордонну річку Пяндж, завершивши афганську війну. Дев'ять років одинадцять місяців і дев'ятнадцять днів радянські воїни билися на афганській землі, виконуючи свій інтернаціональний обов'язок. Ця війна назавжди залишиться в пам'яті нашого народу, батьків і матерів.

  Детальніше

 • З Днем народження 11.02.2020 З Днем народження

  11 лютого день народження відзначає Президент Міжнародної морської асоціації Агафоніков Ігор Валерійович. Від щирого серця бажаємо Вам здоров'я, благополуччя та натхнення! Нехай успіх супроводжує Вас у всіх справах та починаннях, кожен день буде наповнений оптимізмом і свіжими ідеями, підтримкою колег і любов'ю близьких, а всі поставлені цілі будуть досягнуті!

  Детальніше

 • Україна вчасно не подала звіт про виконання вимог Конвенції ПДНВ 08.02.2020 Україна вчасно не подала звіт про виконання вимог Конвенції ПДНВ

  З урахуванням того, що Україна невчасно подала звіт про виконання всіх вимог Конвенції ПДНВ, на найближчому засіданні Комітету з безпеки на морі ІМО (13-22 травня 2020 г.) Україна може бути виключена з" Білого списку" ІМО і автоматично потрапити у "чорний список" ІМО.

  Детальніше