International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA)

19 моряків з танкера Nave Constellation викрадені піратами в Гвінейській затоці


5 грудня 2019 року

Конференція ООН про зміну клімату COP 25 CHILE MADRID 2019. Обговорення проблем скорочення вибросів парнікових газів від судоплавства.


02-13 грудня 2019 року, Мадрід, Іспанія

Інформаційно-правове забезпечення діяльності членів Асоціації


"Ціль асоціації"

Підтримка членів Асоціації, в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, стивідорної галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портівКорабельна аварія біля берегів Греції: український екіпаж врятовано. Судно, що перевозить сталь, в шторм втратило управління.


04 грудня 2019 року

Розробка і реалізація спільно з органами державної влади Концепції і Програми в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства


"Ціль асоціації"

Робота з вітчизняними і міжнародними організаціями та експертами з питань мореплавання


"Ціль асоціації"

IMA (International Maritime Association) - Міжнародна морська асоціація

Керівництво IMA


 • Агафоніков Ігор Валерійович

  Президент Міжнародної морскої асоціації
 • Напрямок діяльності

  Головною метою асоціації є постійна підтримка діяльності і допомогу членам Міжнародної Морський Асоціації (IMA) в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, портової галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портів, у сферах охорони навколишнього середовища при здійсненні господарської діяльності та контролю в морських та річкових портах, при агентуванні судів, в сферах зв'язаність х з використанням суден для перевезення вантажів, пасажирів, багажу і пошти, рибних та інших морських промислів, розвідки та видобутку корисних копалин, виконання буксирних, криголамних і рятувальних операцій, прокладання кабелю, а також для інших господарських, наукових і культурних цілей, експедиторської діяльності в інших пов'язаних сферах.

Новини Міжнародної Морський Асоціації (IMA) і партнерів

 • Резолюція ООН є важливою складовою відновлення безпеки в регіоні Чорного та Азовського морів – Коментар МЗС України 10.12.2019 Резолюція ООН є важливою складовою відновлення безпеки в регіоні Чорного та Азовського морів – Коментар МЗС України

  МЗС України висловлює вдячність усім державам, які підтримали схвалення 9 грудня 2019 року Генеральною Асамблеєю ООН посиленої резолюції «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, Україна, а також частин Чорного і Азовського морів».

  Детальніше

 • 19 моряків з танкера Nave Constellation викрадені піратами в Гвінейській затоці 07.12.2019 19 моряків з танкера Nave Constellation викрадені піратами в Гвінейській затоці

  19 з 26 членів екіпажу нафтоналивного танкера Nave Constellation викрадені піратами в Гвінейській затоці. Відомо, що судно належить Navios Maritime Acquisition Corporation. Озброєні люди піднялися на борт Nave Constellation о 18:30 (UTC) 3 грудня. Навантажене сирою нафтою судно покинуло термінал порту, розташованого на нігерійському острові Бонні, і в момент нападу перебувало в 77 морських милях від нього. Інформацію про надзвичайну подію підтвердили представники судновласника.

  Детальніше

 • Екологи затримали судно в Чорноморську 06.12.2019 Екологи затримали судно в Чорноморську

  6 грудня у рибному порту Чорноморська закінчило завантаження судно Shandong Peng Cheng, але вийти в рейс не змогло, оскільки було затримано екологічними інспекторами. Асоціація морських агентів України у листі АМПУ стверджує, що підстав для перевірки судна і його затримання немає. Таріел Хаджішвілі (директор агентської компанії «Новік») розповідає, що новий порядок взаємодії екоінспецкіі з АМПУ - не розв'язав проблему з поборами екологів в портах України.

  Детальніше

 • В Одесі оголошено траур 04.12.2019 В Одесі оголошено траур

  У середу, 4 грудня, близько 10:00 в Одесі в шестиповерховому будинку на розі Пушкінської і Троїцької вулиць, відомому як прибутковий будинок Асвадурова, спалахнула велика пожежа, в якому загинула жінка і ще десятки людей постраждали. Пожежа сталася в Одеському коледжі економіки та права.

  Детальніше

 • Участь у форумі Inter Legal 04.12.2019 Участь у форумі Inter Legal

  Сьогодні ми були запрошені на форум Inter Legal на тему новин в корпоративному світі для нерезидентних компаній в Україні. Провели ряд зустрічей і консультацій в питаннях організації міжнародного бізнесу, реєстрації та обслуговування нерезидентних компаній.

  Детальніше