International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA)

Головною метою асоціації є постійна допомога в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства


"Ціль асоціації"

Представництво та захист прав, інтересів членів Асоціації в органах державної влади


"Ціль асоціації"

Інформаційно-правове забезпечення діяльності членів Асоціації


"Ціль асоціації"

Підтримка членів Асоціації, в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, стивідорної галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портівВизначення стратегії розвитку в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства.


"Ціль асоціації"

Розробка і реалізація спільно з органами державної влади Концепції і Програми в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства


"Ціль асоціації"

Робота з вітчизняними і міжнародними організаціями та експертами з питань мореплавання


"Ціль асоціації"

IMA (International Maritime Association) - Міжнародна морська асоціація

Керівництво IMA


 • Агафоніков Ігор Валерійович

  Президент Міжнародної морскої асоціації
 • Напрямок діяльності

  Головною метою асоціації є постійна підтримка діяльності і допомогу членам Міжнародної Морський Асоціації (IMA) в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, портової галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портів, у сферах охорони навколишнього середовища при здійсненні господарської діяльності та контролю в морських та річкових портах, при агентуванні судів, в сферах зв'язаність х з використанням суден для перевезення вантажів, пасажирів, багажу і пошти, рибних та інших морських промислів, розвідки та видобутку корисних копалин, виконання буксирних, криголамних і рятувальних операцій, прокладання кабелю, а також для інших господарських, наукових і культурних цілей, експедиторської діяльності в інших пов'язаних сферах.

Новини Міжнародної Морський Асоціації (IMA) і партнерів

 • Робоча зустріч з ветеранами ЧМП 08.11.2019 Робоча зустріч з ветеранами ЧМП

  8 листопада в офісі Міжнародної морської асоціації відбулася робоча зустріч з ветеранами Чорноморського Морського пароплавства, Асоціацією роботодавців України, Міжнародної морської асоціації, а також представниками Міжнародної асоціації здоров'я. В результаті проведених консультацій були сформульовані основні завдання технічної ради та погоджено питання взаємодії медиків з морськими судами, які перебувають в рейсах.

  Детальніше

 • Акція по поверненню наших моряків з Мавританії 03.11.2019 Акція по поверненню наших моряків з Мавританії

  Отримуємо багато звернень від дружин і родичів моряків. Деякі ви можете бачити у нас на сайті

  Ми розглядаємо кожен лист і докладаємо всіх зусиль, щоб максимально надати справі розголосу і довести до відома всіх зацікавлених ліц.Еслі ми не будемо діяти узгоджено або зменшили темп, то результатів не буде! Закликаємо всіх брати участь в наших проектах в наданні допомоги морякам. Ми готуємо чергову прес-конференцію, на якій будуть висвітлені нові звернення і повідомлені деталі про наших переговорах з впливовими представниками Африки.

  Детальніше

 • Масштабний інвестиційний форум Invest in Ukraine 29.10.2019 Масштабний інвестиційний форум Invest in Ukraine

  Сьогодні, 29 жовтня, в Маріуполі проходить масштабний інвестиційний форум Invest in Ukraine за участю президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Гостями масштабної дискусійного майданчика є понад 400 представників української влади та бізнесу, щоб обговорити перспективи розвитку регіону та поліпшення інвестиційного клімату країни.

  Наш представник Борщенко Ю.М. активно представляв інтереси двох компаній. Йому вдалося передати наші звернення президенту Зеленському В.А і міністру закордонних справ Вадиму Пристайко, який відразу дав доручення підключитися до нашої ситуацією щодо прискорення повернення моряків з Мавританії.

  З'являється реальна надія на швидке повернення наших трудівників моря додому.

  Детальніше

 • Прес-конференція на Одеській політичній платформі 28.10.2019 Прес-конференція на Одеській політичній платформі

  28 жовтня 2019 року був проведений політична платформа за участю Міжнародної морської асоціації, Асоціації роботодавців півдня України і партнерів. В ході спілкування визначалися напрямки діяльності Чорноморського рибного порту в питаннях підвищення потенціалу України на міжнародній арені.

  Детальніше

 • Ефір на 25.10.2019 Ефір на "7-му Каналі" президента IMA Ігоря Агафонікова

  Сьогодні, 25 жовтня в ефірі Живий студії 7-року каналу був президент Міжнародної морської асоціації Ігор Валерійович Агафонік. В ході обговорення та ефіру піднімалися злободенні питання і проблеми морської галузі в Україні.

  Детальніше