Новини Міжнародної морської асоціації

Формування громадської ради при Державному агентстві резерву України. (27.06.2020)


Вчора, 26 червня 2020 року у Києві відбулося засідання в Державному агентстві резерву України. Ініціативна група запросила взяти участь в зборах представників різних асоціацій для створення громадської ради при агентстві. Усього прибуло 16 представників з різних регіонів, у тому числі наша асоціація. Міжнародну морську асоціацію представляли на цьому заході Олена Рибакова, як кандидат в представники громадської ради та спеціальний кореспондент асоціації, член одеського відділення Національної спілки журналістів України Христина Агафонікова. На засіданні вирішувалося питання чи буде наш представник у громадській раді при Державному агентстві резерву України.

Почалося все з того, що під приводом карантину, на даний захід не пустили нашого журналіста, а підсумком голосування стала кричуща несправедливість.

Завершилося все очікувано, - до наглядової ради агентства пройшли усі СВОЇ. Було прийнято рішення залишити 13 представників з 16-ти. Без попереднього знайомства і уявлення відразу почали голосування. На засідання прийшов Т.в.о Голови державної служби резерву і попросив голову ініціативної групи Дунаєва пояснювати присутнім елементарні речі - що таке резерв і що таке фонд (це замість нормальної презентації представників асоціацій) і в підсумку неправильно склали протокол зборів, витративши на це дорогоцінні півгодини часу. У лічильну комісію взяли абсолютно некомпетентних людей, юристів-практикантів, перетворивши таким чином захід у цирк. Дійшло до кумедного, члени лічильної комісії не знали як проводити збори і постійно підглядали в роздруковане положення та регламент. Дивлячись на таке, мимоволі розумієш, - чому йде зі суті параліч системи державного управління, адже навкруги панує некомпетентність, кумівство і повне незнання законів.

Інакше зрозуміти причини того, що наш представник не потрапив до ради просто неможливо:

  • без протекції,
  • жінка (що особливо прикро, в наше століття рівності)
  • не з Києва (ну да, агентству не потрібні регіони).

Підсумок голосування - перемога тотальної корупції та беззаконня. Адже в світлі останніх скандалів з державним резервом прозорість спостережної структури громадської ради особливо важлива.

Міжнародна морська асоціація не збирається зупинятися на досягнутому і буде продовжувати займати активну громадянську позицію та приймати найсерйознішу участь у всіх сферах економіки. Ми не можемо стояти осторонь від складного військово-економічного становища нашої країни та розгулу тотальної корупції, яка проникла в усі сфери державного управління.

Нашої асоціації не байдуже майбутнє України та українського народу.