Новини Міжнародної морської асоціації

Допомога для танкістів у Лиманському напрямку! (24.05.2024)


Як ми пам’ятаємо, 11 вересня 2022 року Українські війська під час масштабного контрнаступу в Харківській області звільнили безліч міст і населених пунктів від окупантів. У ті дні пабліки розривалися від новин, як армія рф, кидаючи техніку, тікала зі східного напрямку!

І ось, через два роки, наші війська знову стоять перед складним завданням. Ворог робить чергову спробу атакувати Харківську область, але ми знаємо, що їхнім планам не судилося збутися, тому що всі ми, наші війська, волонтерський корпус і кожен українець, який донатить на потреби армії, робимо все, щоб перешкодити ворогові досягти хоч якогось успіху в тому напрямку!

Наші волонтери ГО “GloBee International” за підтримки Міжнародної морської асоціації передали на передову в Лиманському напрямку гуманітарну допомогу для наших танкістів, щоб підтримати хлопців і допомогти їм вистояти в цьому важкому протистоянні!

Як завжди, дякуємо нашому другу і партнеру благодійній організації Space-Eye за підтримку і надану допомогу! Слава Україні! Слава ЗСУ!