Новини Міжнародної морської асоціації

Тиждень боксу в Одесі: на чемпіонаті України з боксу розіграли 13 комплектів нагород. (14.09.2021)

186 боксерів, представники 13 вагових категорій, з усієї країни боролися в Одесі за звання чемпіона України. Через багато років наше місто знову приймав настільки престижні змагання. Місцем проведення боїв стала спортивна крита арена Міжнародного гуманітарного університету на 8-й станції Великого фонтану. У турніру був особливий статус - по суті це був відбір в оновлену збірну України, яка в листопаді візьме участь в чемпіонаті світу в Сербії.

Перемогу в командному заліку Чемпіонату України здобула збірна Харківської області, представники якої завоювали сім нагород (три золоті, одну срібну і три бронзові). Друге місце - у збірної Одеської області (2-0-3), третє місце зайняла збірна Київської області (1-2-3).

Відзначимо, що золото Одеської області принесли саме ті спортсмени, від яких чекали успішного виступу на чемпіонаті. У ваговій категорії до 71 кілограма не було рівних уродженцю Білгород-Дністровського району, чемпіону світу серед юніорів Юрію Захарееву. У фіналі Юра був сильнішим Ярослава Самофалова з Київської області.

Ще одне золото для нашого регіону виграв учасник Олімпійських ігор в Токіо супертяж Цотне Рогава. У фіналі Рогава за очками переграв киянина Дмитра Ловчінского - 5: 0. Цікаво, що і Захареев, і Рогава провели по одному поєдинку, який закінчувався завчасно - суддя зупиняв зустріч за явною перевагою одного з суперників. У Захареева це сталося в ⅛ фіналу, у Рогава в ¼.

Ще три бронзові медалі Одеської області принесли Станіслав Дорошенко (до 51 кг), Володимир Коновальчук (до 54 кг) і Алік Альмахмуд (до 71 кг).