Новини Міжнародної морської асоціації

Меморандум про співпрацю між Міжнародною асоціацією здоров'я та Болгарським Народним Зібранням в Україні. (11.09.2020)


Сьогодні було підписано Меморандум між Міжнародною асоціацією здоров'я і Болгарським Народним Зібранням в Україні. У підписанні меморандуму брав участь почесний член нашої асоціації - Владислав Севергін і глава правління IMA Олександр Непомнющій.

Лідер Громадської Організації «Болгарське Народні Збори в Україні» Валерій Твердовський зазначив, що у них вже є досвід співпраці з Міжнародною асоціацією здоров'я. Онкологи, члени Міжнародної асоціації здоров'я проконсультували жителів Татарбунарського району в районній лікарні, деяким пацієнтам планується провести оперативні втручання в умовах районної лікарні. Щомісяця ми проводимо для всіх безкоштовні консультації, не тільки для членів нашої організації. Зараз ми плануємо допомогти Болградської, Ренійської, Тарутинської, Арцизскій і Ізмаїльської районним лікарням, - розповів глава БНЗ Валерій Твердовський.

Так само, Міжнародна асоціація здоров'я і Болгарське Народне Зібрання в Україні, планує здійснити співробітництво в частині навчання медиків, а саме виїзду на стажування в клініки Болгарії.