Новини Міжнародної морської асоціації

Нагородження Павла Гульцова Орденом рівноапостольного князя Володимира Великого. (09.10.2020)


9 жовтня 2020 Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся у своїй резиденції з представниками дипломатичного корпусу, бізнесу та громадських організацій. Серед запрошених гостей була делегація нашої асоціації на чолі з почесним президентом Павлом Гульцовим і главою наглядової ради асоціації Романом Куріліним.

Сторони обговорили питання, що представляють взаємний інтерес. Зокрема, мова йшла про ситуацію з поширенням пандемії коронавируса в Україні і в світі, в цілому. "Ми дуже цінуємо Ваші зусилля, в цей складний кризовий час, в спільній боротьбі з коронавируса і вашу єдність в роботі на благо України", - сказав Патріарх Філарет.

Почесний президент Міжнародної морської асоціації Павло Гульцов був нагороджений Орденом святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, а разом з главою наглядової ради Романом Куриліним та почесним членом нашої асоціації Діаною Гульцовою були прийняті в Патріарший Рада орденських кавалерів.

Святіший владика висловив подяку гостям за їхню працю на благо України і підтримку Української Церкви. Гості привітали Патріарха Філарета з прийдешніми святом Покрови Пресвятої Богородиці та 25-ю річницею інтронізації на Патріарше служіння, яке Церква відзначатиме 22 жовтня. Сторони обмінялися пам'ятними подарунками.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет побажав шановним гостям успіхів у всіх добрих справах і Божого благословення.

Захід пройшов за підтримки Гульцова Павла Семеновича та Куріліна Романа Олександровича.