Новини Міжнародної морської асоціації

Робоча зустріч з Іваном Погорєловим. (09.10.2020)


Сьогодні в офісі Міжнародної морської асоціації пройшла робоча зустріч президента асоціації Ігоря Агафонікова зі справжнім капітаном та керівником Навчально-тренажерного комплексу "Адмірал" Іваном Погорєловим. Зустріч пройшла у приємній та дружній обстановці, обговорюючи насущні проблеми професійного навчання моряків в Україні.

Івану Погорєлову було вручено сертифікат члена Міжнародної морської асоціації, з чим ми його щиро вітаємо та сподіваємося на довготривалу та плідну співпрацю.

Погорєлов Іван Анатолійович є керівником навчально-тренажерного комплексу "Адмірал". Випускник Одеської морської академії, факультет морського судноводіння. Працював капітаном на різних судах торгового і офшорного флоту. Володіє досконало англійською та іспанською мовами. Активно працює над якісним і професійним навчанням моряків.

В центрі "Адмірал" проводять різні онлайн курси для моряків, навчають їх, оформляють і видають сертифікати з багатьох морських спеціальностей. Сучасні суду стали все більш автоматизованими і тому необхідно підвищувати обізнаність і якість навчання підготовки моряків. Цього можна досягти завдяки підвищенню якості знань і навичок, які повинні відповідати сучасним вимогам суднобудівних технологій.