Новини Міжнародної морської асоціації

Нагородження Золотою медаллю Асоціації Поливода Олександра Миколайовича (09.03.2020)


Вчора, 8 березня, відбулося урочисте нагородження Поливода Олександра Миколайовича золотою медаллю "ЗА ЗАСЛУГИ". Шановного і почесного члена IMA, доктора медичних наук, професора, лікаря вищої категорії, що врятував сотні моряків при травмах і переломах кінцівок в Чорноморської центральної басейнової клінічної лікарні і на судах ЧМП.

У 1995 році призначений головним науковим співробітником Українського НДІ медичної реабілітації та курортології, і в цьому ж році - завідувачем травматологічного відділення Чорноморської центральної басейнової клінічної лікарні Одеси.

З 1997 року Поливода Олександр Миколайович є професором кафедри морської медицини і загальної гігієни Одеського державного медичного університету. Починаючи з 2004 року по теперішній час - завідувач відділенням ортопедії і травматології Одеської обласної клінічної лікарні та головний травматолог управління охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації.

З 2008 року обіймає посаду професора кафедри травматології та ортопедії ОНМедУ. Є активним членом правління Асоціації ортопедів-травматологів Одеської області, а з 2010 р - член SICOT, почесний член Міжнародної морської асоціації.

Міжнародна морська асоціація щиро вітає Олександра Миколайовича і бажає щастя і здоров'я!