Новини Міжнародної морської асоціації

Україна вчасно не подала звіт про виконання вимог Конвенції ПДНВ (08.02.2020)


З урахуванням того, що Україна не поданий звіт про виконання всіх вимог Конвенції ПДНВ, Україна на найближчому засіданні Комітету з безпеки на морі ІМО (13-22 травня 2020 г.) може бути виключена з "Білого списку" ІМО і автоматично потрапити в "Чорний список" ІМО.

Таке рішення ІМО автоматично призведе до невизнання кваліфікаційних документів українських моряків всіма іноземними державами.То є Україна має всі шанси повторити грузинський варіант. Особлива пікантність ситуації полягає в тому, що обговорення цього листа Посольства України у Великій Британії проходило в Мінінфраструктури 03.02.2020 у ЗАКРИТОМУ режимі і ніякої офіційної інформації Міністерством опубліковано не було. У результаті насувається колапс

Побоювання Григорова розділяє і Ілля Тихонов: "Ситуація погіршується тим, що дедлайн подачі інформації - 21.01.2020. Необхідно Терміново приймати рішення, що робити. Потрібно на всіх рівнях напружувати керівництво МІУ для вирішення проблеми. Або точка неповернення буде пройдена. Дуже велике прохання до Міністра відреагувати адекватно. Або буде пізно. "