International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA) International Maritime Association (IMA)

Офіційні особи Сомалі покращили свої навички прийняття рішень і розробки політики завдяки семінару під керівництвом ІМО, присвяченому «загальноурядовому» підходу до безпеки на морі.


18 травня 2024 року

Банани, кава та вино: як криза судноплавства впливає на вартість продовольчих товарів.


19 травня 2024 року

Інформаційно-правове забезпечення діяльності членів Асоціації


"Ціль асоціації"

Підтримка членів Асоціації, в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, стивідорної галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портівElectramar, перше в серії з 12 плагін-гібридних суден, які будуються судноверфлю Chowgule and Company в Індії для дочірньої компанії ESL Shipping AtoB@C Shipping, було спущено на воду в центрі міста Гельсінкі 15 травня.


19 травня 2024 року

Due diligence: як професійна перевірка суден допомагає уникнути юридичних ризиків.


17 травня 2024 року

Робота з вітчизняними і міжнародними організаціями та експертами з питань мореплавання


"Ціль асоціації"

IMA (International Maritime Association) - Міжнародна морська асоціація

Керівництво IMA


 • Курілін Роман Олександрович

  Голова наглядової ради Міжнародної морської асоціації
 • Напрямок діяльності

  Головною метою асоціації є постійна підтримка діяльності і допомогу членам Міжнародної Морський Асоціації (IMA) в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства (в тому числі рибної / рибоохоронної, портової галузі), навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, при забезпеченні безпеки мореплавання на підходах до морських портів, у сферах охорони навколишнього середовища при здійсненні господарської діяльності та контролю в морських та річкових портах, при агентуванні судів, в сферах зв'язаність х з використанням суден для перевезення вантажів, пасажирів, багажу і пошти, рибних та інших морських промислів, розвідки та видобутку корисних копалин, виконання буксирних, криголамних і рятувальних операцій, прокладання кабелю, а також для інших господарських, наукових і культурних цілей, експедиторської діяльності в інших пов'язаних сферах.
 • Партнери асоціації

  Юридична компанія "Результат"

  Детальніше

Новини Міжнародної Морський Асоціації (IMA) і партнерів

 • Дайджест морських новин № 21 ( 20 травня 2024 року) 20.05.2024 Дайджест морських новин № 21 ( 20 травня 2024 року)

  Пропонуємо вашій увазі Дайджест морських новин за тиждень, найцікавіші морські новини в одному збірнику.

  Детальніше

 • 18 травня – Міжнародний день жінок у морській галузі. 18.05.2024 18 травня – Міжнародний день жінок у морській галузі.

  Міжнародний день жінок у морській галузі відзначається третій рік поспіль. 2024 року його тема – «Обрій безпеки: жінки формують майбутнє безпеки на морі». Жінки все ще слабо представлені серед моряків — на судах у всьому світі їх близько 1%, а в галузі загалом — лише 2%. Сьогодні з цією метою Міжнародна морська організація пропонує поділитися фотографіями у соціальних мережах, використовуючи хештег #WomenInMaritimeDay.

  Детальніше

 • Дайджест морських новин № 20 ( 13 травня 2024 року) 13.05.2024 Дайджест морських новин № 20 ( 13 травня 2024 року)

  Пропонуємо вашій увазі Дайджест морських новин за тиждень, найцікавіші морські новини в одному збірнику.

  Детальніше

 • День пам’яті та примирення і День перемоги. 08.05.2024 День пам’яті та примирення і День перемоги.

  У День пам’яті та примирення і День перемоги ми вшановуємо тих, хто ціною власного життя наближав перемогу над Антигітлерівською коаліцією у Другій світовій війні. Пам’ять про подвиги захисників назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь. Дорогі ветерани, Міжнародна морська асоціація щиросердно зиче Вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани. Низький уклін вам за стійкість, мужність і жертовність!

  Детальніше

 • Дайджест морських новин № 19 ( 06 травня 2024 року) 06.05.2024 Дайджест морських новин № 19 ( 06 травня 2024 року)

  Пропонуємо вашій увазі Дайджест морських новин за тиждень, найцікавіші морські новини в одному збірнику.

  Детальніше

 • З Великоднем! 02.05.2024 З Великоднем!

  Хай світлий Великдень принесе багато добра, море сонячних миттєвостей і сотні приводів променисто усміхнутися! Міжнародна морська асоціація щиро бажає, щоб кожна мить було наповнена щастям і любов’ю! Нехай Господь в це чудове свято пошле своє благословення! Христос Воскрес!

  Детальніше