Новини Міжнародної морської асоціації

Окупанти пішли, але боротьба за життя триває. (28.03.2024)


У перші місяці війни, коли війська рф було відкинуто від прикордонних територій, наша команда волонтерів вирушила до Чернігівської області, щоб допомогти постраждалим. Тоді по приїзду нас застала розруха, все навколо було, якщо не розбите, то пошкоджене вибуховими хвилями. Саме тоді ми й познайомилися з Дегтярьовою Оксаною, яка всіма силами шукала допомоги від волонтерів, якими опинилися, зокрема, й ми – ГО “GloBee International”.

І ось, через майже 2 роки, ми знову опинилися тут у Чернігівській області. Як і тоді, ці люди перебувають на межі виживання, і вибухи з обстрілами так само не дають їм спокійно жити, а Оксана продовжує свою діяльність, підтримуючи людей своєї громади.

Спільними силами та за підтримки Міжнародної морської асоціації нам вдалося організувати великий гуманітарний хаб і роздати не тільки продовольчі набори, а й ковдри, матраци, спальні мішки та теплий одяг.

Дякуємо нашим друзями та партнерам благодійним організаціям Spase-Eye та LandsAid за допомогу та участь у нашій діяльності! Разом до перемоги!