Новини Міжнародної морської асоціації

25 липня - День республіки Туніс (25.07.2020)


У 1956 році Хабіб Бургиба, туніський державний діяч, привів країну до незалежності від Франції. Було створено Національні збори, які прийняли рішення про майбутнє Тунісу. Вибір був зроблений на користь республіканської форми правління в країні. Король Тунісу Мухаммад VIII аль-Амін (правив країною з 20 березня 1956 по 25 липня 1957 роки) зрікся престолу. Після проголошення Туніської Республіки Хабіб Бургиба вступив на посаду першого президента країни.

З нагоди цього чудового свята в ресторані готелю Моцарт пройшов міжнародний захід, у якому взяла участь Міжнародна морська асоціація, а організаторами були Юрій Шибанов та Др.Тарек Алоуи - наші почесні члени. Як і тиждень тому, прекрасно організований захід пройшов у теплій та дружній обстановці. Було багато музики і чудових вокальних талантів Одеси, покази мод малюків та дорослих, приємних слів та посмішок.

Від імені всіх українців, від імені Міжнародної морської асоціації вітаємо вас з Днем Туніської республіки. Зі святом вас, дорогі друзі!

Більше фото в нашій галереї