Новини Міжнародної морської асоціації

Гуманітарна місія на Херсонщину: 17 генераторів та понад 2500 продуктових наборів від волонтерів GloBee та H.O.P.E. при підтримці нашої асоціації. (25.02.2023)


Цього разу у поїздку в Херсонську область наші волонтери при підтримці Міжнародної морської асоціації поїхали не одні — до команди доєднався німецький благодійник Ерік Шефер з фонду H.O.P.E.

Протягом 5 днів гуманітарної місії команда встигла чимало: завантажили, відвезли та роздали гуманітарку понад 2 500 жителям регіону, передали 30 буржуйок, з яких 5 — на потреби селища Кізомис, 6 — у сусідні населені пункти, 2 — військовим для утеплення бліндажів, 17 — до Білозерської місцевої ради.

У продуктових наборах ми розфасували чай, цукор, консерви, боби, кашу, макарони й борошно.

Також волонтери завантажили до регіону генератори: 14 з них — від організації H.O.P.E, 3 інші — від команди GloBee, які надійшли у школу, селищну лікарню та місцеву стоматологію.

Благодійники допомогли мешканцям селищ Кізомис, Зеленівка, Берегове, Велетенське, Гончарне та Білозерка. Про це написали й у медіа “Український південь”.

Дякуємо постійним партнерам Space-Eye, German Food Bridge та волонтеру Еріку з фонду H.O.P.E, який проявив ініціативу допомогти у гуманітарній місії в Херсонській області.

Відбудуємо Україну разом! Слава Україні!