Новини Міжнародної морської асоціації
Гуманітарна допомога в селах Одеської області. (24.02.2024)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240224.2200643c43fdfe1578e40c0c4e38284217.jpg)
Всі ми в той чи інший момент, проходячи етапи життя у воєнний час, стикалися з питанням “А що ж далі?”. Сьогодні ще є їжа і, можливо, трохи грошей, а що ж буде далі, коли це закінчиться? На жаль, такі реалії сьогодення в багатьох сім’ях і подібні питання кожен день виникають у значної кількості наших громадян у кожному куточку нашої країни.
Завдяки небайдужим людям та їхній неоціненній допомозі представники нашої асоціації змогли приїхати в села Одеської області такі як Гуляївка, Червоне, Танівка, Сахорове та Мар’янівка для того, щоб підтримати людей та роздати їм продуктові набори. Слова вдячності за допомогу в організації та проведенні гуманітарної місії висловлюємо Олександру Пилипенку та його синові Сергію Пилипенко!
Також щиро вдячні нашим друзям і партнерами благодійним організаціям Space-Eye та Lands-Aid за постійну допомогу нашим людям в такий непростий для всіх нас час!
Віримо у ЗСУ! Віримо в Україну!
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240224-2.8363c8147969b0743a0d1762597bba8317.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240224-3.90b7522ef780627d0d0f9698f98c9a5217.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240224-4.9e5fab25de214ef3e50230ea4a0451e417.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240224-5.4dbfc55bb8e766cf1545d85e847e6ad417.jpg)