Новини Міжнародної морської асоціації
Допомога для бійців ЗСУ в Донецькій та Харківській напрямок. (23.03.2024)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240324.3bc131f70ec17e5f3c5ed364cc8791f217.jpg)
Це не просто гасло або популізм, це завдання кожного українця в умовах сьогодення. Поки на фронті наші воїни захищають нас, поки наші солдати стоять стіною проти окупантів з РФ, ми повинні робити все, що в наших силах, і допомагати всіма доступними способами, щоб забезпечити їх усім необхідним.
Цього разу волонтери ГО “GloBee international” за підтримки нашої асоціації та спільно з іншими організаціями, які теж зробили свій внесок у цей процес, змогли передати на Харківський і Донецький напрямки продовольчу допомогу. А організували логістику і доставку наші друзі-волонтери та просто хороші люди “Дядя Вова” і @saint.yakiw , за що їм величезна вдячність!
Також хотілося б подякувати нашому другу і партнеру благодійній організації @spaceeyeev , яка на постійній основі допомагає нам у здійсненні наших гуманітарних місій! Разом до перемоги!
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240324-2.2665210fc61fba30539065a9c414e6d017.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240324-3.ecf30e3925cd51deacd623a7fa85a2b917.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240324-4.3c78b7cd517dbd0722f4c1742418dcb417.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-240324.cbdebaca4f93da771e7ee4c08bffa8e917.jpg)