Новини Міжнародної морської асоціації

Волонтери GloBee при підтримці Міжнародної морської асоціації доставили на Херсонщину 6 генераторів від іноземних партнерів (18.01.2023)


Нещодавно команда волонтерів GloBee при підтримці Міжнародної морської асоціації вкотре повернулася на Херсонщину з гуманітарною допомогою.

Цього тижня благодійники доставили 4 одиниці генераторів на 4кВт та 10 кВт у Новорайську сільську громаду. Їх відвезли у Пункт Незламності в селищі Червоний Маяк, об‘єкт водозабезпечення у селищах Костирка та Максима Горького і лікарню у Новорайську. Додатково область отримала ще 2 генератори, які направили у Пункт Незламності в Станіславі та на комунальне підприємство у Токарівці.

Окрім цього, волонтери допомогли захисникам на Херсонщині та доставили декілька пар коліс для військових машин у прифронтовій зоні.

Дякуємо за плідну співпрацю начальнику Херсонської обласної державної адміністрації Ярославу Янушевичу. Разом допомагаємо відновлювати регіон якнайшвидше.

За постачання генераторів та координацію усього вантажу висловлюємо вдячність постійному партнеру – організації Space-Eye.