Новини Міжнародної морської асоціації

Безкоштовне медичне обстеження в Татарбунурах (12.08.2020)


Міжнародна асоціація здоров'я спільно з Міжнародною морською асоціацією звернулися до депутата Одеської обласної ради Трифону антів, і завдяки спільній ініціативі асоціація і Трифона Антова 12 вересня в Татарбунарах пройшла акція з безкоштовного медичного обстеження. Татарбунарський район це перша ластівка цієї акції в Одеській області.

До складу виїзної бригади увійшли: торакальний хірург, хірург-мамолог, онкогінеколог, онкоуролог, онкодерматолог та отоларинголог. Цього дня лікарі оглянули та проконсультували близько 100 жителів Татарбунарського району. Найбільша черга спостерігалася до лікаря мамолога та онкогінеколога. Під час обстеження у цих спеціалістів, а також в отоларинголога в декількох пацієнтів були виявленні захворювання, які потребують операційного втручання. З цими людьми вже обговорили наступні кроки лікування.

На обстеження та за консультаціями зверталися люди різної вікової категорії. Молоді жінки в основному до мамолога та онкогінеколога, а люди поважного віку до онкоуролога. Варто відзначити, що й багато мешканців району виявили бажання пройти обстеження в онкодерматолога.

Про виїзний прийом лікарів заступник головного лікаря по поліклінічній роботі Валентина Попадюк зауважила, що ця робота дуже потрібна, особливо для людей поважного віку та для людей, які не мають фінансової змоги пройти якісне медичне обстеження.

«Здоров’я – це найбільша цінність у житті кожної людини і ми повинні робити все можливе, щоб зберегти та примножувати здоров’я нашої нації. З цієї причини будемо й надалі розвивати сферу надання доступної, якісної та безкоштовної медицини» – відзначив Трифон Антов.