Новини Міжнародної морської асоціації

Помер голова Ради адвокатів регіону Йосип Бронз. (02.11.2021)


З жалем повідомляємо,що у ніч на 2 листопада на 86-му році життя помер почесний громадянин Одеської області, голова Ради адвокатів регіону Йосип Бронз.

Йосип Бронз народився 25 серпня 1936 року. 1967 року закінчив юридичний факультет Одеського університету ім. І.І. Мечникова і цього ж року було прийнято стажером до Одеської обласної колегії адвокатів.

Вісім років працював у юридичних консультаціях Одеської області.

У 1978 році був обраний членом президії колегії адвокатів; 1985 р. призначений заступником голови колегії, а 2012 року обраний головою колегії адвокатів.

Після ухвалення Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», у жовтні 2012 року, його обрали головою Ради адвокатів Одеської області.

З 1990 року брав участь у створенні Спілки адвокатів України, був обраний головою комітету з професійної етики та членом Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, а згодом – віце-президентом цієї спілки.

Повний кавалер ордена "За заслуги", Заслужений юрист України. 18 червня цього року Одеська облрада надала Йосипу Бронзу звання «Почесний громадянин Одеської області».

Міжнародна асоціація здоров'я висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Йосипа Львовича. Світла пам'ять і Царство Небесне його душі.