Новини Міжнародної морської асоціації
Ми разом, ми поруч, ми з вами! (02.03.2024)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-020324.1733b2775ada432a18bad8249052192017.jpg)
Кожен з нас, так чи інакше, перебуває на війні, тим паче, що ворог у нас спільний і кожен знає його в обличчя, і на що він здатен. Між ним і всіма нами є тільки вони – ті, хто зараз відбивають атаки ворога! Щодня наші воїни потребують допомоги, хтось донатить, хтось збирає військову допомогу, хтось гуманітарну, так чи інакше, всіма силами підтримуючи їх.
Ось і Globee International за підтримкою Міжнародної морської аосціації вдалося відправити гуманітарну допомогу на самий передок для наших бійців у таких напрямках як Курахове, Краматорськ, Слов’янськ, Констаха, Дружківка, Лиман, Ізюм. Дякуємо волонтерам, які організували логістику і зробили все можливе, щоб наша допомога доїхала до кінцевого адресата – це “дядько Вова”, який невпинно їздить в найгарячіші точки і передає бійцям все необхідне для них, а також @saint.yakiw , який взяв активну участь у передачі гуманітарної допомоги нашим воїнам.
Дякуємо нашим друзям та партнерам благодійній організації Space-Eye за постійну та потужну допомогу у здійсненні наших гуманітарних місій.
Віримо у ЗСУ! Віримо в Україну!
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-020324-2.d81aaac65df144c4ad5b86a9b59745fe17.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-020324-3.72ccfaa93d5040d431b18bb6e4d8910c17.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-020324-4.227f519a487c11bfae014ec1e515152217.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-020324-5.4a27be1d588a057b19aaf6091a8efd2917.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-020324-6.a47d9ad548be3aebae44eee570856c3817.jpg)