Новини Міжнародної морської асоціації

Ми разом, ми поруч, ми з вами! (02.03.2024)


Кожен з нас, так чи інакше, перебуває на війні, тим паче, що ворог у нас спільний і кожен знає його в обличчя, і на що він здатен. Між ним і всіма нами є тільки вони – ті, хто зараз відбивають атаки ворога! Щодня наші воїни потребують допомоги, хтось донатить, хтось збирає військову допомогу, хтось гуманітарну, так чи інакше, всіма силами підтримуючи їх.

Ось і Globee International за підтримкою Міжнародної морської аосціації вдалося відправити гуманітарну допомогу на самий передок для наших бійців у таких напрямках як Курахове, Краматорськ, Слов’янськ, Констаха, Дружківка, Лиман, Ізюм. Дякуємо волонтерам, які організували логістику і зробили все можливе, щоб наша допомога доїхала до кінцевого адресата – це “дядько Вова”, який невпинно їздить в найгарячіші точки і передає бійцям все необхідне для них, а також @saint.yakiw , який взяв активну участь у передачі гуманітарної допомоги нашим воїнам.

Дякуємо нашим друзям та партнерам благодійній організації Space-Eye за постійну та потужну допомогу у здійсненні наших гуманітарних місій.

Віримо у ЗСУ! Віримо в Україну!