Новини Міжнародної морської асоціації

Помер почесний член асоціації – Іван Степанович Рябухін. (01.11.2021)


На 78-му році життя перестало битися серце непересічної та талановитої людини – голови Одеської організації Всеукраїнської спілки письменників-мариністів ім. І.П. Гайдаєнко, члена Національної Спілки журналістів України, почесного члена Міжнародної морської асоціації - Івана Степановича Рябухіна.

Народився Іван Степанович 1 березня 1944 р. Незважаючи на те, що він почав писати вірші ще у шкільному віці, по-справжньому його літературний талант проявився через 50 років. Іван Рябухін, підполковник у відставці, походить зі славетної військової династії. Його предки протягом трьох століть служили Вітчизні, виявляючи справжню чоловічу військову звитягу!

Для одеських письменників-мариністів та поетів, Одеської кают-компанії, Одеської регіональної організації Національної Спілки журналістів, моряків-підводників, друзів та колег це незбагненна втрата. Міжнародна морська асоціація висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Івана Степановича Рябухіна. Світла пам'ять і Царство Небесне його душі.